(pl: "könyvelő", "eladó", "informatikus")

2018. jan. 08. hétfő

Teljes munkaidős Eladó, pénztáros

Ficánka Díszállat Kereskedés – Közzétette Ficanka Diszallat Kereskedes PecsPécs, Baranya, Magyarország

MEGJEGYZÉS: Ez a hirdetés lejárt és többé nem releváns!

Állás leírása

FŐBB FELADATOK:

a vásárlók magas szintű, udvarias, kedves kiszolgálása
a beérkezett termékek kihelyezése az eladótérbe
az üzlettér épségének, tisztaságának elősegítése (polcok, áru rendezése, tisztán tartása)
kisállatok gondozása, tisztán tartása (etetés, takarítás)

AMIT KÍNÁLUNK:

lendületes munka
családias légkör
korrekt emberi hozzáállás
előrelépési lehetőség
változatos, sokszínű munkakör
megbecsülés
VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET, HA:

szereted az állatokat
nem félsz megfogni a takarmányállatokat (pl. tücskök, sáska stb.)
nem félsz megfogni a hüllőket
barátságos, készséges vagy
jó a kommunikációs készséged
szívesen dolgozol emberek között
precízen elvégzed a rád bízott munkát
megbízható vagy
szeretnél dolgozni
ELŐNYT JELENT, DE NEM FELTÉTEL:

kereskedelmi végzettség és/vagy eladói tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Pécs (Nagy Imre út 32-34. és Mártírok útja 17. felváltva)

RÉSZLETEK:

  • bolti eladó, pénztáros munkakör
  • állatok, üzlettér takarítása is a feladatok közé tartozik KEZDETBEN
  • teljes munkaidő

JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA: Fényképes önéletrajzzal a ficankapecs@gmail.com e-mail címre várjuk a jelentkezéseket. Az email tárgya: Önéletrajz. Emellett kérjük az alábbi űrlap kitöltését: https://goo.gl/forms/JIY99tVjszkE0g7Q2

Munkakörök: Értékesítés/Üzletfejlesztés. Típus: Teljes munkaidős. Címkék: eladó, pécs, és pénztáros. Jövedelem: 150 000 Ft - 200 000 Ft.

Összes megtekintés: 727 , ma: 2

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.